Krásné vlasy, můžete mít i vy

Fénování, sluníčko, mráz i vítr vlasům neprospívají. A pokud den, co den používáte stylingové přípravky, není to také ideální. Co naplat jsou prostě věci, bez kterých se neobejdeme a bez pomoci fénu nebo tužidla bychom vypadali neupraveně.

Vlasový zábal je skvělé řešení, jak si zajistit krásnou kštici. Můžeme využít nějaký domácí recept ve kterém můžeme využít olivový olej nebo majonézu. Kupované přípravky jsou však o něco praktičtější a vždy připravené.

portrét ženy
Barvené vlasy nejsou problém

I na barvené vlasy je pamatováno a můžeme je ošetřit některými přípravky pro tento typ vlasů. Svěřit se však můžeme i do rukou profesionála. Služby kadeřnice můžeme využít kvůli barvení, stříhání nebo tvorbě společenského účesu ale i právě na regenerační zábal který může být například součástí úpravy vlasů.

Je nutné zmínit že v zimních měsících je vhodné používat pokrývky hlavy, protože tím chráníte své vlasy před vysušujícími účinky mrazu. Ale i v letním období je vhodné nosit klobouk, protože tím opět chráníme své vlasy před negativními účinky slunečního záření.


Balzám je samozřejmost

Balzám neboli kondicionér na vlasy by měl být brán jako samozřejmá záležitost. Po umytí šamponem je totiž nutné vlasy uhladit a zacelit. Mezi argumenty, proč využít balzámy na vlasy je fakt, že mnoho z nich má antistatické účinky, čímž zabrání nepříjemnému poletování vlasů při svlečení svetru. Vybírat můžeme z mnoha typů přípravků, pro suché, poničené i barevné vlasy. Je mnoho přípravků například:

slunečný portrét

Pokud využíváte žehličky na vlasy, je vhodné použít stylingové přípravky, které chrání vlasy před teplem.

Pokud vlasům budete věnovat náležitou péči jistě se to projeví na jejich vzhledu. Pravidelná návštěva kadeřnického salonu je nutnost, pokud trpíte na roztřepené konečky. Roztřepené konečky vlasům nesluší a je důležité jednou za dva měsíce nechat vlasy zastřihnout, jedině tak budou vlasy vypadat zdravě.