Kouzelné penziony

Penzion se nachází v údolí Bájského potoka na kraji obce Horní Čermná u města Jablonné nad Orlicí. Můžete se ubytovat v pokojích nebo si vybrat jeden z pěti apartmánů. K dispozici budete mít posezení, kuchyňku i sociální zařízení. Jsou zde vítány i Vaše ratolesti, ve společenské místnosti je pro ně připraven dětský koutek a v jídelně i malé židličky. Penzion je vhodný i pro cyklisty, turisty a lyžaře. Funguje tu malá půjčovna a úschovna sportovních potřeb.  Penzion je ideální pro odpočinkovou dovolenou.

 
tyrolsko

Zámek Rozsochatec

Penzion se nachází mezi městy Chotěboř a Havlíčkův Brod ve stejnojmenné obci u zámeckého rybníka na Břevnickém potoce. Užijete si zde jak poklidnou, tak aktivní dovolenou a děti si můžou hrát v přilehlém zámeckém parku, kde najdete i oboru s daňky. Penzion si můžete objednat i na oslavu, svatbu nebo jinou slavnostní příležitost. Nabízí zde pokoje s příslušenstvím, kuchyňku, ale samozřejmě si můžete objednat polopenzi či plnou penzi.

 
Penzion Pleso

Užijte si dovolenou na břehu Nového Štrbského plesa ve Vysokých Tatrách, nabízí zde speciality místní kuchyně a můžete využít masážní bazén, saunu a objednat si masáž. Penzion se nachází uprostřed přírody Vysokých Tater a můžete podnikat nepřeberné množství úžasných výletů do okolí.

 

 
Hotel Adalbert Praha

Rezervujte si pobyt v tisíc let starém a stále fungujícím klášteru, což může být velice zajímavé. Můžete využít speciální pobytový balíček na několik dní a v ceně budete mít ubytování se snídaní, parkování, třídenní jízdenku na MHD po Praze a všechny místní poplatky. Okolí je vhodné na procházky v Divoké Šárce a Oboře Hvězda.

 
jezero

 
Statek Široký Dvůr

Penzion ve starém venkovském stylu nabízí své služby nedaleko města Polička. Ubytovat se můžete ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Využít můžete halu, velkou jídelnu, ohniště, zahradu a venkovní zastřešené posezení. Pronajmout si můžete jak samostatné pokoje, tak i celý objekt, který je vhodný pro turisty, cyklisty, milovníky přírody a pro rodiny s dětmi.